Kohaletoimetamine

Kui soovite teada mõne toote täpsemat tarnaega, siis võtke meiega julgelt ühendust! Telefonil 655 80 99 või e-mailiga info@postshop.ee

Kui toode peaks olema parasjagu laost otsa saanud või tarneaeg on eeldatust pikem, siis võetakse Teiega (peale tellimuse vormistamist) ühendust ja öeldakse kui pikk on tarneaeg. Juhul kui tarneaeg osutub Teie jaoks liiga pikaks, siis makstakse Teile tasutud raha tagasi 1 tööpäeva jooksul.

1) Kuller

2) Omniva pakiautomaat

3) Postkontor

4) Tulen ise järgi

Transpordiviis „Kuller“ - See transpordiviis on kliendile kõige mugavam, sest kogu ostetud kaup toimetatakse tellimuses esitatud aadressile. Teenuse hind alates 4,5 eurost! Kasutame Omniva kullerit

Transpordiviis „Omniva pakiautomaat“ - Koostöös Omniva-ga pakume teile mugavat viisi tellitud pakkide kätte saamist. Kui valite ostu sooritamisel selle transpordiviisi, avaneb teile nimekiri erinevatest pakiautomaatide asukohtadest, kust saate valida endale meelepäraseima. Kui pakk on teie valitud automaati kohale jõudnud, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile sõnum kapi koodiga. Paki saategi kätte, kui sisestate valitud pakiautomaadi arvutisse sms-ga saadud koodi, sest just see kood avab automaadi ukse. Maksimaalne pakendi mõõt, mida Omnivaga saab saata, on 60x60x60 cm.

Transpordiviis „Postkontor“ - Antud teenus toimib ostu sooritades sarnaselt "Omniva" teenustele. Ainuke erinevus on see, et pakiautomaadi asemel saate valida kättesaamiskohaks teile sobivaima postkontori. Ehk siis - ostu sooritades valite postkontori, kuhu soovite, et me teile paki saadame. Pärast seda, kui pakk on postkontorisse jõudnud, saadetakse teile sellekohane teatis.

Tulen ise järgi - Valides antud transpordiviisi, siis on Teil võimalik tulla kaubale ise järgi meie kontorisse Tallinnas, Kadaka tee 1, 10621 Tallinn (Mustamäel sisemise aadressiga Rabaküla 10).

POSTSHOP @ 2023 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee